Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, через візіонера Якова Чоло, 25 грудня 2016 року

На останньому щоденному явлінні, 12 вересня 1998 року, Богородиця сказала Якову Чоло, що тепер він матиме явління щорічно один раз на рік 25 грудня, на Різдво. Так було і в цьому році. Явління почалось о 14:20 і тривало 10 хвилин. Потім Яків передав нам послання:


"Дорогі діти! Сьогодні, у цей благодатний день, особливим способом закликаю вас молитися за мир. Діти, я прийшла сюди як Цариця миру і стільки разів вас закликала молитися за мир, але, діти, ваші серця є немирними. Гріх перешкоджає вам повністю відкритися благодаті й миру, які Бог вам бажає дарувати. Щоб ви жили миром, діти мої, маєте мати мир найперше у своїх серцях і бути повністю відданими Богові та Його волі. Не шукайте миру і радості в земних речах, бо це все минуще. Прагніть істинного милосердя і миру, який походить тільки від Бога, і лише так ваші серця будуть наповнені справжньою радістю, і лише таким чином ви зможете стати свідками миру в цьому немирному світі. Я ваша мати і заступаюся за кожного з вас перед своїм Сином! Дякую вам, що відповіли на мій заклик!"

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Марію Павлович-Лунетті, 25 грудня 2016

"Дорогі діти! З великою радістю сьогодні вам приношу мого Сина Ісуса, щоб Він дав вам Свій мир. Відкрийте ваші серця, діточки, і будьте радісними, що можете Його прийняти. Небо є з вами і бореться за мир у ваших серцях, сім’ях і світі, а ви, діточки, допоможіть вашими молитвами, щоб так і було. Благословляю вас із моїм Сином Ісусом і закликаю вас не втрачати надії та щоб ваш погляд і серце були завжди направлені до неба і вічності. Так ви будете відкриті Богові та Його планам. Дякую вам, що відповіли на мій заклик."Дев’ятниця перед молитовною зустріччю в Україні 21 – 29.04.2017

Новини

Дев’ятниця перед молитовною зустріччю в Україні 21 – 29.04.2017 Дорогі друзі! В суботу, 29.04.2017 р. в Україні у катедрі св. Мартіна в м. Мукачево відбудеться IX молитовна зустріч в дусі послань Богородиці з Меджуґор’я. Долучіться до нас в молитві дев'ятниці від п'ятниці 21 квітня до суботи 29 квітня.


Запрошуємо на 5-й Міжнародний семінар за захист життя: 23 - 28.05.2017

Новини

Запрошуємо на 5-й Міжнародний семінар за захист життя: 23 - 28.05.2017


Урочисте святкування Пасхи в Меджуґор'є

Новини

Урочисте святкування Пасхи в Меджуґор'є Також і цього року на святкування Пасхи в Меджуґор'є зібралася велика кількість паломників. Усі вони спільно із парафіянами прийняли участь у Великодньому літургійному Триденні. Паломники прибули з Польщі, Франції, Бельгії, Індії, Іспанії, узбережжя Айворі, Німеччини, Австрії, Кореї, Італії, Ірландії, Швейцарії, США, Австралії, Аргентини, Бельгії, Англії, України, Лівану, Шрі-Ланки, Словаччини, Індії, Румунії, Хорватії, також з Боснії та Герцеговини.


Зустріч у Латвії

Свідчення » Свідчення

Зустріч у Латвії   Слава Ісусу Христу! Хочу поділитися з вами своїми враженнями після молитовної зустрічі в костелі Серця Ісусового в Даугавпілсі, яка відбулася 11 березня цього року. Інформацію про те, що ця зустріч планується й готується, отримали доволі раніше, як і запрошення молитися в цьому намірі, аби все здійснилося. 


Хрест – час його відвідин

Свідчення » Свідчення

Хрест – час його відвідин У кожного із нас в житті є пам’ятні дати; дати, про які ти – прагнучи цього, чи ні – згадуєш і про які не в змозі забути. Кожен пережитий досвід залишає в серці людини більш або менш сильні та довготривалі сліди болю чи радості. Зрозуміло – і це природньо, що людина обрала би зустрічатися більше з радістю, ніж з болем, тому, що ми покликані до радості та створені для неї. 


Три місяці «у школі Марії»

Свідчення » Свідчення

Три місяці «у школі Марії» Кожна людина тужить за повнотою серця, а одна древня мудрість гласить, що доки ми живемо на цій землі, доти не перестаємо тужити за цією повнотою; а також і те, що здобудемо її в Бозі, у виповненні Його волі, у служінні Йому, яке часто переростає у служіння ближнім.


Свідчення сім’ї Kopričanec з Хорватії

Новини, Свідчення

Свідчення сім’ї Kopričanec з Хорватії Цього місяця у січні, 2017 р. Б. в Меджуґор'є побували подружжя Katarina та Nevenko Kopričanec. Вони приїхали сюди із своїм сином Šimun-Benedikt з міста Копрівніци. Ця сім’я протягом багатьох років молилася за те, щоб мати дитину і вони отримали цей дар від Бога, як  плід Меджуґор’є.


Отець Gonzalo Moreno та Отець Carlos Ballbé: «Покликання до священства – плід Меджуґор'є! »

Новини, Свідчення священників

Отець Gonzalo Moreno та Отець Carlos Ballbé: «Покликання до священства – плід Меджуґор'є! » Майбутні священики, Gonzalo Moreno та Отець Carlos Ballbé з Іспанії були нашими гостями на радіо «МІР Меджуґор'є». Як вони сказали нам, їхні духовні покликання – це плід Меджуґор'є.


Сите черево до молитви глухе

Роздуми над посланнями » О.Славко Барбаріч OFM

Сите черево до молитви глухе У старій латинській приказці міститься загальновизнаний людський досвід: Plenus venternon studet libenter – Сите черево до молитви глухе. Коли шлунок повний, вчитися неможливо. Аби перетравити харчі, шлунку доводиться відводити багато крові від інших органів в організмі. А коли кров відпливає від мозку, людина відчуває слабкість, їй хочеться відпочити. Той самий принцип діє й у молитві: сите черево до молитви глухе.


Через молитву, покаяння і вибір святості розпочніть нове життя

Роздуми над посланнями » М. М.

Через молитву, покаяння і вибір святості розпочніть нове життя Пресвята Діва Марія продовжує шлях зі Своїми дітьми в цей благодатний час Великого посту, що дарований нам для того, щоб знову оновити своє життя. Якщо ми подивимося довкола, то побачимо, що все оновлюється і потребує обнови.


Нове життя

Роздуми над посланнями » Тереза Гажійова

Нове життя Меджуґор'є називають сповідальнею світу, країною чудес і місцем початку нового життя. Поруч із Марією воскресають до нового життя і найбільші грішники та переймаються навіть ті, хто думає, що з ними все в порядку. Ми стільки разів чуємо: «Тут я почав бачити речі по-іншому, тут я знайшов втрачене, тут я почав нове життя». Як недавно свідчив один паломник: «Тут я вперше дуже глибоко відчув Божу любов і милосердя. В один момент Бог воскресив всі мертві місця мого серця. З того дня в мені почався процес навернення».

Навігація