Популярні за добу

» » Презентація роману «Двоє птахів і одне небо» проведена у Меджуґор’є

Презентація роману «Двоє птахів і одне небо» проведена у Меджуґор’є

  • 17 грудня 2016, 12:44

Презентація роману «Двоє птахів і одне небо» проведена у Меджуґор’єНещодавно в Меджуґор’є після вечірньої молитовної програми в залі Йоана Павла II був представлений роман хорватського письменника «Двоє птахів та одне Небо». Організаторами вечора виступили парафіяльний офіс та Інформаційний Центр «Мір» Меджуґор’є. Отець Марінко Шакота – парох меджуґорської парафії тепло зустрів та привітав усіх присутніх.
Окрім автора, книгу представляли також письменник Отець Анте Маріч та  професор Драган Комадіна. Паралельно, впродовж усього вечора, Robert Pehar – актор Хорватського Національного Театру із Мостару, зачитував короткі уривки з роману.
Головним героєм новели виступає Отець Didak Buntic – францисканець, який впродовж I Світової Війни, у роки голодомору, коли багато людей в Герцеговині померло від голоду та холоду, врятував велику кількість дітей. Він зініціював для них переселення в Славонію та Sriem (північна Хорватія) до сімей, які в ті нелегкі часи взяли на себе відповідальність щодо їх виховання і таким чином врятували дітей від голоду та смерті.
 «Я надзвичайно щасливий перебувати тут в такій прекрасній компанії у цей час і в цьому місці, з людьми  доброї волі, людьми, які сприймають цей роман, як щось важлове, не просто, як ще одну типову історію… Двоє моїх батьків походять із Герцеговини, а я народився в Славонії – це допомогло мені в написанні цього роману, роману на основі  реальних фактів, про те, як Отець Didak забирав дітей з Герцеговини та поселяв у Славонії (історична Область  Хорватії). Оскільки ці регіони є дуже близькими для мене і я добре знайомий з ними ще із дитинства, це полегшило мою працю в написанні книги», –  сказав  Містер Ґавран, який також додав, що незважаючи на те, що йому не було насправді складно писати цей роман, він є найважчий серед всіх, які коли-небуть писав.
У ньому переплітаються 2 сюжети: один,  який відбувається в період із 1917 по 1922 рр., а другий – між 1987 та 1997 рр. і поєднує Загреб, Мостар та Меджуґор'є. Автору роману необхідно було докласти певних зусиль для того, щоб встановити умовний зв’язок між цими 2-ма періодами та декількома різними регіонами.   Також Містер Ґавран сказав, що сподівається цей роман буде цінним та близьким не тільки для людей із Боснії та Герцеговини, але також і для людей з усіх інших країн, які читатимуть його в перекладі на інші мови».
Під час презентації книги виступила також вокально-акапельна група Signum із Чапліне (місто і муніципалітет в Південній частині Боснії і Герцеговини) та зробила цей вечір ще більш особливим. Парафіяльний офіс Меджуґор’є пожертвував примірники цієї книги місцевим школим із ближніх околиць для того, щоб вони були в кожній бібліотеці. Наприкінці вечора представники шкіл радо прийняли цінні дарунки.

Переглядів 591
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 липня 2015
Дорогі діти, закликаю вас ширити віру в мого Сина – вашу віру. Ви, діти мої, просвітлені Святим Духом, мої апостоли, передавайте її іншим – тим, які не вірують, не знають і не хочуть знати, – але тому ви маєте багато молитися за дар любові, бо любов є знаменням правдивої віри, а ви будете апостолами моєї любові. Любов завжди знову оживляє біль і радість Євхаристії, оживляє біль муки мого Сина, якою вам показав, що означає безмежно любити, оживляє радість, що вам залишив Своє тіло і Свою кров, щоб вас собою живив і так був одно з вами. Дивлячись на вас із ніжністю, відчуваю безмежну любов, яка кріпить мене у моєму бажанні привести вас до міцної віри. Міцна віра дасть вам радість і веселість на землі й у кінці — зустріч із моїм Сином. Це є Його бажання. Тому жийте Ним, живіть любов, живіть світло, яке вас завжди просвічує в Євхаристії. Прошу вас багато молитися за своїх пастирів, моліться, щоб ви їх якнайбільше любили, бо їх вам дав мій Син, щоб вас живили Його тілом і вчили любові. Тому любіть і ви їх. Але, діти мої, запам’ятайте, любов значить зносити і давати, а ніколи, ніколи не судити. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 80587
11:25, 14-07-2014
Всі статті
«    Березень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати