» » Презентація книги «Камені, що промовляють у Меджуґор'є»

Презентація книги «Камені, що промовляють у Меджуґор'є»

  • 11 січня 2017, 21:54

Презентація книги «Камені, що промовляють у Меджуґор'є»В четвер, 29 грудня, у Меджуґор'є після вечірньої молитовної програми в залі Йоана Павла II відбулася презентація незвичайної та просто особливої книги. Її автором являється професор мистецтв - містер Хубарт Тейлер, із Швейцарії. Книжка «Камені, що промовляють у Меджуґор'є» була найперше представлена в Швейцарії і уже для багатьох людей Меджуґор'є стало місцем зацікавлення.

Ця книжка «Камені, що промовляють у Меджуґор'є» писалася протягом багатьох років і є плодом любові одного митця до Богородиці - Цариці Миру в Меджуґор'є.

Ще з 2003 року, Хубарт Тейлер регулярно приїжджав у Меджуґор'є зі своєю сім'єю та підіймався на Гору Об'явлень, а також на Гору Хреста із Розарієм в руках. Йдучи стежками цієї мальовничої дикої природи, яку створив Господь, він почав помічати щось незвичайне там. Своїм професійним поглядом митця він зумів побачити людські обличчя на камінні скель, якими підіймалися на гору мільйони паломників, попросту відшліфовуючи їх своїми ногами.

Враховуючи те, що він був досвідченим письменником та чудовим фотографом, завжди носив із собою записник та камеру і таким чином в один прекрасний день вирішив зафіксувати зображення цих облич, які він бачив на каміннях. Хубарт робив це дуже терпляче упродовж 12 років.

В книзі поєднані фотографії та послання Богородиці та вона перекладена одночасно на 6 різних мов світу: хорватську, італійську, англійську, німецьку, французьку, а також іспанську. Весь прибуток, який надходить від проданих книжок є призначений для меджуґорської Асоціації «Отець Славко Барбаріч». (фото)

Переглядів 630
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 травня 2000
Дорогі діти! Я радію з вами і в цей час ласки закликаю вас до духовного оновлення. Моліться, дітоньки, щоб Святий Дух замешкав у вас у повноті, щоб ви могли бути радісними свідками усім, хто далекий від віри. Особливо, дітоньки, просіть дарів Святого Духа, щоб у дусі любові кожного дня і в кожній обставині ви наближалися до ваших ближніх, і щоб у мудрості і любові ви перемагали всі труднощі. Я з вами і заступаюся за кожного і кожну з вас перед Ісусом. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 80138
11:25, 14-07-2014
Всі статті
«    Лютий 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати