» » Презентація книги «Камені, що промовляють у Меджуґор'є»

Презентація книги «Камені, що промовляють у Меджуґор'є»

  • 11 січня 2017, 21:54

Презентація книги «Камені, що промовляють у Меджуґор'є»В четвер, 29 грудня, у Меджуґор'є після вечірньої молитовної програми в залі Йоана Павла II відбулася презентація незвичайної та просто особливої книги. Її автором являється професор мистецтв - містер Хубарт Тейлер, із Швейцарії. Книжка «Камені, що промовляють у Меджуґор'є» була найперше представлена в Швейцарії і уже для багатьох людей Меджуґор'є стало місцем зацікавлення.

Ця книжка «Камені, що промовляють у Меджуґор'є» писалася протягом багатьох років і є плодом любові одного митця до Богородиці - Цариці Миру в Меджуґор'є.

Ще з 2003 року, Хубарт Тейлер регулярно приїжджав у Меджуґор'є зі своєю сім'єю та підіймався на Гору Об'явлень, а також на Гору Хреста із Розарієм в руках. Йдучи стежками цієї мальовничої дикої природи, яку створив Господь, він почав помічати щось незвичайне там. Своїм професійним поглядом митця він зумів побачити людські обличчя на камінні скель, якими підіймалися на гору мільйони паломників, попросту відшліфовуючи їх своїми ногами.

Враховуючи те, що він був досвідченим письменником та чудовим фотографом, завжди носив із собою записник та камеру і таким чином в один прекрасний день вирішив зафіксувати зображення цих облич, які він бачив на каміннях. Хубарт робив це дуже терпляче упродовж 12 років.

В книзі поєднані фотографії та послання Богородиці та вона перекладена одночасно на 6 різних мов світу: хорватську, італійську, англійську, німецьку, французьку, а також іспанську. Весь прибуток, який надходить від проданих книжок є призначений для меджуґорської Асоціації «Отець Славко Барбаріч». (фото)

Переглядів 782
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 квітня 2015
Дорогі діти! Я вибрала Вас, апостоли Мої, бо всі ви носите у собі щось гарне. Ви можете Мені допомогти, щоб любов, заради якої Мій Син помер, а потім воскрес, знову перемогла. Тому закликаю вас, апостоли Мої, у кожному Божому створінні, у всіх Моїх дітях старайтеся бачити щось добре і спробуйте їх зрозуміти. Діти Мої, всі ви брати і сестри за Тим же Духом Святим. Ви, сповнені любові до Мого Сина, можете говорити те, що ви знаєте, всім тим, які цю любов не пізнали. Ви любов Мого Сина пізнали, Його Воскресіння зрозуміли, ви з радістю спрямовуєте очі на Нього. Моє материнське бажання - щоб усі Мої діти були об’єднані у любові до Ісуса. Тому вас закликаю, апостоли Мої, щоб із радістю жили Євхаристію, бо у Євхаристії Мій Син завжди знову дарує вам Себе і Своїм прикладом показує любов і жертву до ближнього. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 83832
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати