Популярні за добу

» » » Відкривати Бога-Творця в малих речах

Відкривати Бога-Творця в малих речах

  • 04 грудня 2016, 10:25

Відкривати Бога-Творця в малих речахУ Магніфікаті Пресвята Діва Марія промовляє: «І дух мій радіє в Бозі, Спасі моїм, бо Він зглянувся на покору слугині Своєї» (Лк. 1, 47-48). Тут, у цій Її пісні прослави, найкраще видно, яким чином діє Бог. Це Боже діяння Діва Марія пережила у Своєму житті. Вона була малою і смиренною. Для людського ока Вона була абсолютно звичайною дівчиною з Назарета. Однак Бог дивиться не так, як люди. В особі архангела Гавриїла Він наблизився до Неї в повсякденності Її життя і роботи в Назареті та закликав Її до чогось, що перевершує людські сили і розуміння. Навіть Вона не зрозуміла цього розумом, але прийняла серцем і вірою. Своє життя Вона жила просто і звичайно, з усіма турботами й труднощами, які присутні в сімейному житті.

 

«Бог найсильніше Себе виявляє в малих повсякденних речах...»

 

У цьому посланні, як і багато разів раніше, Вона закликає нас жити в простоті і прийнятті себе маленькими. Діва Марія знає, що Бог найсильніше Себе виявляє в малих повсякденних речах. Ми шукаємо Бога на небесах, а Він приходить до нас у малому. Так само буде і цього Різдва. Бог прийшов до нас у маленькому, смиренному дитяті у Вифлеємі. Його ніхто не розпізнав, крім малих, простих і тих, хто шукав істину та сенс життя.

Коли Бог приходить і дивиться на нас, Він ніколи не дивиться на нас згори, але знизу. Тільки одного разу Бог дивився на нас зверху вниз - коли висів на хресті. До такої малості і простоти бажає вести нас Богородиця як Мати. Бог ховається за обличчями, які ми зустрічаємо кожен день. Бог схиляється, щоб омити нам ноги і серця. Бог дає Себе розіп’яти й бере на Себе всі наші гріхи, все ганебне. І ще більше Бог понижується, коли стає Євхаристійним хлібом, яким нас живить.

До такої логіки й веде нас Марія Своїми простими материнськими словами. Вона прожила життя, таке подібне до нашого. Жила не в хмарах, а стоячи твердо ногами на землі. У Своєму серці Вона зберігала й роздумувала про всі події, які Її супроводжували в житті з Ісусом.

У простоті ховається мудрість життя. Марія проста так само, як і Її слова. Якби існував якийсь інший шлях до Бога, Вона б його нам відкрила.

Будемо вчитися у Неї і Її материнського серця, щоб ми мали мудре серце, яке відкриває, що так мало необхідно, аби бути щасливими, і що в малих речах приховано задоволення і повнота життя.

 

Він приходить до нас у малому…»

 

 

Молитва

Пресвята Діво Маріє, Ти, Яка прожила земне життя з усіма турботами і тривогами, присутніми й у нашому житті, будь нам заступницею і Матір’ю. Випроси нам благодать відкритого серця, яке вміє приймати маленькі речі та бачити, що щастя і мир людині не приносять мертві речі, якими б дорогоцінними вони не були. У ці святі дні Різдва просимо Тебе особливо за всі наші сім'ї, щоб Народжене Дитя Боже не пройшло повз нас. Дякуємо Тобі, Матір, що не відступаєш від нас, але і далі залишаєшся з нами терплячою і кличеш нас до повноти простого життя з Богом.

M. M

Взято з газети Світло Марії
Переглядів 857
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 1988р.
Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас до любові, що є приємна Богові. Діти, любов приймає все, що тверде й гірке, заради Ісуса, що є любов’ю. Тому, дорогі діти, просіть у Бога, щоб прийшов зі своєю поміччю – не так, як ви того бажаєте, але згідно з Його любов’ю. Віддайте себе Богові, аби Він міг вас лікувати, потішати і прощати все, що є у вас перепоною в дорозі до любові. Так Бог зможе керувати вашим життям, і ви будете рости в любові. Співайте, діти, Богові гімн любові, щоб любов могла збільшуватися в вас з дня на день, поки не осягне повноти. Дякую, що ви відповіли на мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 80587
11:25, 14-07-2014
Всі статті
«    Березень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати