» » Джиммі Белабр – один із тих, хто прийняв участь в проекті «Пожива Марії»

Джиммі Белабр – один із тих, хто прийняв участь в проекті «Пожива Марії»

  • 01 жовтня 2016, 11:41
Джиммі Белабр – один із тих, хто прийняв участь в проекті «Пожива Марії»«Пожива Марії» – це глобальний проект, який підтримує багато людей із усього світу. Його метою є як забезпечення щоденним харчуванням голодних дітей у школах, так і надання такої можливості тим, хто живе стабільним життям, а також навчити їх ділитися з тими, хто в своєму житті не був настільки благословенний, як вони.
Частиною цього проекту може стати кожен, лише в різний спосіб. Наприклад допомагаючи молитвою, волонтаріат або матеріальна допомога.
За словами засновника, «Пожива Марії» є виявом багатьох вчинків любові.
Джиммі Белабр, співак із Гаїті, який протягом 12 років харчувався завдяки цьому проекту приїхав цього року на Молодіжний Фестиваль. «Велика подяка Господу, що я отримав «Поживу Марії», їжу та освіту. Я почав мріяти і усвідомив, що це для мене стане можливим – стати тим, ким я хотів би бути».
Люди такі як він - молоді та працьовиті, у них тепер є надія на майбутнє. Тобто люди, які походять з країн, де «приходить харчування Марії». Можливо він навіть і не мріяв і не міг собі уявити, що одного дня опиниться в Меджуґор’є і все завдяки своїм досягненням в музиці, так як і меджуґорська команда цього не очікувала.
Це було 7 серпня, 2016 р.Б., коли на радіо «Мір» в студії у прямому ефірі були записані  наступні музиканти: Джиммі Белабр(слова та музика), Джо Блек(гітара), Дафор Епет(гітара), Іан Муса(електрична гітара), Сільвія Нус(бас гітара), Йосііп Бошняк(піаніно), Маріо Бркік(барабани).

 

Деталі можете дізнатись зайшовши на веб-сторінку «Мір» Меджуґор’є , що на Facebook: 

Переглядів 185
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 березня 1998
Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас до посту і віднови. Дітоньки, відмовляйтеся від усього того, що перешкоджає вам бути ближчими до Ісуса. У особливий спосіб Я закликаю вас: моліться, бо тільки через молитву зумієте подолати власну волю і відкривати Божу волю навіть у найменших речах. Дітоньки, через ваше щоденне життя ви, або ставатимете прикладом і свідками, які живуть для Ісуса, або ви будете проти Нього і Його волі. Дітоньки, Я бажаю, щоб ви стали апостолами любові. Через любов, дітоньки, пізнаватимете, що ви є Моїми. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 67401
11:25, 14-07-2014

Газета Світло Марії

Газета

Газета "Світло Марії". Жовтень 2016

Фоторепортаж

«    Жовтень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати