» » » Дозвольте Богові ввійти до ваших сердець

Дозвольте Богові ввійти до ваших сердець

  • 05 листопада 2016, 12:25

Коли читаєш і роздумуєш над посланнями Божої Матері, здається, ніби Вона повертається до початку Своїх об’явлень. Це послання Вона починає із заклику, з яким звернулася вже третього дня Своїх явлінь, 26 червня 1981 р.: «Мир, мир нехай буде між людиною і Богом та поміж людьми».

У Своєму прощальному слові в Євангелії від Йоана Ісус каже Своїм учням, а також й учням до кінця світу: «Мир залишаю вам, ій мир даю вам; не так, як світ дає, даю вам його. Хай не тривожиться серце ваше і не страхається!» (Йо. 14, 27). Практично немає періодів у людській історії, коли б десь на планеті Земля не точилася війна. І сьогодні так само немає миру. У світі триває війна. Війна всіх проти всіх. У цьому світі й живуть учні Ісуса. Може видаватися, що Бог залишив цей світ. Ніби Він замовк. Слабкий людський розум питає: від чого, Ісусе, Ти відкупив нас? Нам наче не видно результатів цього відкуплення у світі, що охоплений тривогою, війнами та страхом. Але цей світ війни, ненависті та вбивства не належить тим, хто належить Ісусові. Це світ тих, хто не живе Його Духом.

 

У цьому світі й живуть учні Ісуса...

 

 

Ісус хоче влити Свою силу й упевненість у серця Своїх учнів, аби вони, зустрічаючись із випробуваннями та труднощами, не відчували себе самотніми й загубленими. Бог ніколи не залишає Своїх учнів, Свій народ і Свою Церкву. Бог хоче, щоб ми дозволили Йому прийти до нас. Він весь час стоїть біля дверей нашого серця, як Сам і каже: «От, стою при дверях і стукаю: як хто почує голос Мій і відчинить двері, увійду до нього і вечерятиму з ним і він зі Мною» (Одкр. 3, 20). Ісус хоче, аби ми в свободі прийшли до Нього. Він не примушує, але пропонує й дарує Себе тим, хто Його шукає й бажає.

 

Ісус хоче, аби ми в свободі прийшли до Нього...

 

 

Живучи молитвою, будете мати мир… Богородиця не говорить порожніх слів, Вона пізнала цей шлях до миру на своєму досвіді. Не існує іншого, більш легкого й широкого шляху, крім молитви. Прислухаймося до заклику Богородиці, щоб пережити те, що Вона обіцяє, у своєму житті.

 

 

Молитва:

Пресвята Діво Маріє, звертаюсь до Тебе, що неустанно приходиш до нас і промовляєш такі прості й вимогливі слова. У простоті Твоїх слів відкриваю мудрість життя. Ти, усеціло віддана Богові та сповнена милості, Своїм заступництвом пробуди наші серця, аби ми прагнули вічного, Божого. Царице Миру, даруй нам мир, який є у Твоєму серці. Ти знаєш, які шляхи Тобі довелося долати, які випробування Ти пройшла й зберегла той мир, який дає тільки Бог. Випроси нам витривалості на Божій путі навіть у ті хвилини, коли нам випадають хрести й життєві труднощі. Випроси нам дару молитви й постійності. Особливо доручаємо Тобі тих, хто несе у своєму серці війну й ненависть. Випроси для них світла й Божої милості, аби вони пережили джерело правдивого миру й повноти життя, яку дарує Бог. Амінь.

M. M.

Переглядів 695
  • 05 листопада 2016, 12:25
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 8 листопада 1984р.


"Дорогі діти! Ви не свідомі послань, які Бог посилає вам через Мене. Дає вам великі милості, а ви не розумієте. Моліться до Святого Духа про просвітлення. Якби ви знали, скільки благодатей дає вам Бог, ви б молилися безупинно. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 71596
11:25, 14-07-2014

Газета Світло Марії

Газета

Газета "Світло Марії". Листопад 2016

Фоторепортаж

«    Листопад 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати